Komandos formavimas ant vandens – laivų regata ir motyvaciniai mokymai Klaipėdoje

Užsiėmimai, skirti komandos formavimui, yra populiarūs visame pasaulyje – ir ne veltui. Tai puikus būdas pagerinti darbuotojų komandinį darbą ir sustiprinti kartu dirbančių kolegų ryšius už darbo ribų. 

Kodėl taip svarbu užtikrinti gerą bendravimą tarp kolegų? Kai komanda dirba išvien, generuojamos geresnės idėjos, lengviau pasiskirstyti darbus ir reaguoti kritinėse situacijose. Komandinių užsiėmimų dėka kiekvienas darbuotojas gali atskleisti savo stiprybes bei silpnybes, kurios vėliau praverčia ir darbo aplinkoje.

117778028_729448117900047_6044762368490883208_n_1
1_1
IMG_20190615_161211_1
IMG_20190615_123922_1

Sėkmingam komandos formavimui – tinkama aplinka

Darbo ofisas, kuriame darbuotojai praleidžia didžiąją dalį dienos, nėra pati geriausia aplinka komandos formavimui. Tad mokymams rekomenduojama pasirinkti neutralią aplinką, kurioje galės netrukdomai atsiskleisti kiekvieno dalyvio asmenybė. Tai itin rekomenduojama dabar, pandemijos metu, kai trūksta motyvacijos ir sunku grįžti į įprastą darbo režimą.

Puikią aplinką komandos formavimui ir stiprinimui siūlo Nautika.lt, teikianti įvairias su pasiplaukiojimais susijusias paslaugas, tarp kurių ir renginiai, skirti įmonėms. Nuo 2015 metų įvairias regatas organizuojanti įmonė rengia jas ir už Lietuvos ribų – Graikijoje arba Kroatijoje. Tačiau šiuo metu, kai kelionės dar tik „atsidaro“, Nautika.lt siūlo labai įdomias pramogas Klaipėdoje ir Trakuose. 

Komandos laukia ne tik teoriniai ir praktiniai buriavimo pagrindai, bet ir motyvaciniai mokymai su Pauliumi Kovu, turinčiu tvirtą ilgametę patirtį tiek buriavime, tiek vadovavime. Patogiausia tai, kad visą pramogą organizuos Bonusevents.lt  nei įmonės vadovui, nei likusiems komandos nariams nereikia papildomai ruoštis. Svarbiausia su savimi atsinešti gerą nuotaiką ir norą mokytis. Kai nereikia rūpintis pramogomis, užsiėmimo dalyviai gali labiau atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į poilsį ir gerą laiko praleidimą.

Kodėl svarbu skirti pakankamai dėmesio komandos formavimui?

Rutina gali padaryti neigiamą įtaką darbuotojų motyvacijai ir netgi psichologinei sveikatai, o kasdienis darbas tarp tų pačių keturių sienų su tais pačiais žmonėmis vienu ar kitu momentu gali pradėti varginti. Tad labai naudinga kartais tą aplinką pakeisti.

Įmonių vadovai dažnai susiduria su situacija, kai dėl formalios aplinkos negali iki galo pažinti savo darbuotojų ir pamatyti, kokiose situacijose jie yra stipriausi. Tokios bendros išvykos gali padėti vieniems kitus geriau pažinti ir sukurti geresnį tarpusavio ryšį tarp komandos ir jos vadovo, kadangi čia vadovas taip pat taps komandos dalimi ir taip bus įgyjamas abipusis pasitikėjimas.

Gryname ore vykdomi mokymai visuomet susilaukia didesnio susidomėjimo ir sėkmės, kadangi čia daugiausia dėmesio skiriama praktinėms žinioms. Tokiu būdu komanda formuojasi natūraliau, kadangi kiekvieno grupės nario stiprybės atsiskleidžia tiesiogiai per bendrų problemų sprendimą, o ne sėdint prie konferencijų stalo ir mąstant, kuris bendradarbis ką sugeba geriausiai.

Daugiau informacijos apie mokymus galima rasti čia: https://www.nautika.lt/renginiai-imonems 

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite