Plaukimai Kroatijoje

aerial_architecture_buildings_286758_1_2_1
aerial_shot_beach_bird_s_eye_view_1433052_1_1
aerial_shot_bird_s_eye_view_croatia_2040626_1_2_1
shutterstock_676627681

Domina plaukimai Kroatijoje? Kroatija, dar vadinama „Lonely Planet“,  šalis, esanti Vidurio ir Pietryčių Europos sankryžoje, ribojasi Adrijos jūros. Šalis yra palaiminta daugybe prieplaukų, jachtų ir uostų, kurie yra puikus turizmo šaltinis žmonėms. Beveik 20% visos Kroatijos ekonomikos priklauso nuo turizmo. Čia yra keletas atostogų kurortų ir prieplaukų, kurios prie Adrijos jūros yra pagrindinis turistų rūpestis. Be to, bėgant laikui salos ir uostai pradėjo plėstis visoje šalyje ir buvo pasiektas masinis turizmas. Kasmet atostogų metu beveik 1,5 milijono turistų aplanko šią šalį tik norėdami pamatyti jos gamtos grožį. Tyrimo duomenimis, Kroatija yra 18-oji pagal populiarumą pasaulyje turizmo šalis. Čia galite įsigyti įvairių jachtų, motorinių valčių ir valčių su jūreiviais, kurios padeda tyrinėti visą apylinkę.

Pagrindiniai prieplaukos ir uostai, kuriuos reikia aplankyti plaukiant Kroatijoje

  • Marina Punat įsikūrusi Krka saloje: Ji yra Punat (mažame miestelyje) Krka saloje. Manoma, kad tai geriausia prieplauka Kroatijoje. Dėl puikių paslaugų ir Marina Punat grožio ji buvo apdovanota mėlynąja vėliava. Yra visos pagrindinės maisto prekių parduotuvės, maisto prekystaliai, restoranai.
  • D-Marin Mandalina, esanti netoli Šibeniko: Tai yra antra pagal svarbą prieplauka, kurioje yra platus burinių valčių asortimentas, nuomojama motorinė valtis, valtis, jūreivis ir jachta. Jis yra netoli istorinės Šibeniko vietos. Dėl savo vietos ji laikoma „saugiausia“ prieplauka. Šioje prieplaukoje nėra vėjų ir bangų. D-Marin prieplauka yra „Mėlynosios vėliavos“ ir „5 auksinių inkarų“ savininkė. 
  • Alyvų salos prieplauka, esanti netoli Ugljano salos: ši prieplauka yra ramioje Sutomiscica gyvenvietėje, Zadaro vakaruose. Ši patogi prieplauka yra apdovanota kaip geriausia „mažoji“ prieplauka. 
  • Marina Kor Nati: Ji yra įtraukta į 3 geriausius prieplaukas dėl geriausių pajėgumų ir tobulo dėmesio. Jis yra tarp didžiausių jūrinių centrų.

Kuo dar gali nustebinti plaukimai Kroatijoje? Tarp garsiųjų uostų verta aplankyti Zverinac, Zlarin, Zenta, Vis, Susak, Stari Grad, Spinut, Silba-Zalic, Malinska, Sali, Muna, Orebic ir Podgora. Jie yra geriausi uostai, teikiantys kokybiškas paslaugas.
Pagrindinės užsakomųjų bendrovių įmonės

Visoje Kroatijoje rasite daugybę jachtų ir nuomos kompanijų. Nautika.lt siūlo jachtų, katamaranu, motorinių laivų nuomą. Populiariausios laivų nuomos kompanijos:

  • „Sail Croatia Adventures Limited“: įsikūrusi ACL prieplaukoje, ši kompanija siūlo visišką laisvę suaugusiesiems ir mažai žmonių grupei, norinčiam riboto biudžeto tyrinėti Adrijos jūrą ir kitą Kroatijos salą.
  • „Globe Sailors“: ši buriavimo įmonė siūlo jachtų nuomą už prieinamiausią kainą. Bendradarbiaujant su šia įmone, jachtomis bus smagu atostogauti. Naudojant tai, navigacija šalia Adrijos jūros ir su ja susijusių sričių tampa žvilganti.Jachtų užsakomieji reisai Dubrovnikas: ši įmonė atostogų metu padeda aplankyti geriausias Dubrovniko vietas.  Plakimai Kroatijoje – galimos kokybiškos paslaugos ir priemonės su išankstinio rezervavimo galimybėmis.
  • “Euromarine d.o.o.”
  • “Euronautic d.o.o.”
  • “First Class Sailing”

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite