Apie laivų nuomą

Nautika.lt – laivų nuoma, laivų pardavimas ir renginių organizavimas. 

header4
bay_beach_blue_water_2265876_1
bavaria_37_cruiser_1780921_1920_1
caribbean_1934664_1920_1

Laivų nuoma: sprendimas įvairioms šventėms ir ne tik

Šiandien įvairių pramogų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tačiau ne visada yra paprasta nuspręsti, kurios jų labiausiai tiktų vienoje ar kitoje situacijoje. Vis dėlto, renginių organizatoriai teigia, kad laivų nuoma yra vienas universaliausių sprendimų, kuris puikiai tinka ir oficialiam įmonės vakarėliui, ir vestuvėms, bernvakariui, mergvakariui, smagiam poilsiui su šeima ar draugais, ir t.t. Išsinuomoti laivą galima ne tik mūsų šalies teritorijoje, bet taip pat ir užsienio šalyse, tad kiekvienu atveju atrasite labiausiai tinkantį pasiūlymą.

Laivų nuoma Lietuvoje

Lietuvoje laivų Lietuvoje nuoma įgyja vis didesnį populiarumą, o maršrutų pasirinkimas yra tikrai nemažas. Pavyzdžiui, jei pramogautojus domina laivų nuoma Trakuose, tam gana dažnai pasirenkamas garlaivis, kuriuo plaukiama Galvės ežeru, jei plaukiama iš Kauno į Nidą, dažnu pasirinkimu tampa laivas „Raketa“, ir t.t. Taip pat plaukimų pradžia gana dažnai pasirenkamas Šventosios uostas, nedidukas žvejų kaimelis Mingė (Minija), ir t.t.  Poilsiautojams yra siūloma nuoma Klaipėdoje, Nidoje, ir t.t. Visai nesvarbu, ar tiesiog norite smagiai praleisti laiką su bičiuliais, ar organizuojate grandiozinį renginį, plaukimas laivu ir laivų nuoma Lietuvoje, tikrai dažnose situacijose gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu.

Laivų nuoma užsienyje

Renginiai įmonėms neretai yra organizuojami ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir už jos ribų. Valandiniai plaukimai taip pat gali būti organizuojami ir tam tikrose populiariose užsienio šalyse: pavyzdžiui, gali būti pasirenkama nuoma Graikijoje, Kroatijoje, ir t.t. Plaukdami laivu turėsite galimybę pasigrožėti nepakartojamu kraštovaizdžiu, todėl ši pramoga padovanos tiesiog nepamirštamų įspūdžių. Jei norite kažko neįprasto, tačiau tikrai prabangaus ir romantiško, taip pat puikiu pasirinkimu gali būti Yacht charter – ši pramoga yra siūloma daugybėje užsienio šalių.

Laivų pardavimas

Jei plaukimas laivu yra viena mėgstamiausių jūsų laisvalaikio užsiėmimų, galite pasvarstyti ir apie laivo įsigijimą. Pasiūlymų rasite ne taip ir mažai: skelbimuose yra siūlomas burinių laivų pardavimas, motorinių laivų pardavimas, ir t.t. Skelbimuose rasite informaciją apie svarbiausias parduodamų laivų savybes, todėl tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite