Plaukimai Graikijoje

architecture_beach_boats_161815_4_1_1
archaeology_architecture_athens_772689_2_1
bay_boat_daylight_42110_2_1
n_1900_ncz9326_a3_2_1

Plaukimai Graikijoje – atostogų ir renginių planavimas ir organizavimas.

Graikija ir jos svarba

Graikija yra viena gražiausių valstybių, esančių pietryčių Europoje. Naujausios apklausos duomenimis, šalyje gyvena 11 milijonų gyventojų. Graikijos sostinė yra Atėnai. Šalis yra palaiminta daugybe žalumos ir gamtos viliojančių vietų, kurios traukia žmones į ją. Dėl šalies grožio „turizmas“ tapo didžiausiu ekonominės veiklos šaltiniu. Naujausiais laikais skirtinguose Graikijos kurortuose ir vietose vienu metu gali būti apgyvendinta daugiau nei 19,0 mln. Žmonių, jei jie lankosi turizmo tikslais. Kalbėdama apie buriavimą ir kruizą, Graikija turi aplankyti daugybę nuostabių vietų. Kiekviena vieta turi savo grožį ir ypatumus, kurie gali pritraukti turistus. Graikijoje yra įvairių kompanijų, kurios siūlo buriavimo paketus pigiausiais tarifais, o Nautika.lt yra viena iš jų. Naudodamiesi jais, galite gauti geriausius buriavimo ir kruizų pasiūlymus su nuolaida. Be to, šie paketai apims visus pagrindinius tikslinius Graikijos taškus.

Jei planuojate praleisti atostogas Graikijoje, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius uostus ir prieplaukas, kurie iškėlė Graikijos svarbą.

  • Atėnų prieplauka: tai viena gražiausių prieplaukų ir yra visai šalia sostinės, tik 9 km atstumu. Ši prieplauka garsėja saugaus ramaus švartavimo paslauga. Plačiame prieplaukos plote gali tilpti iki 130 jachtų, kuriose yra 10 švartavimosi vietų, svyruoja nuo 50 m iki 130 m. Be to, „Zea Marina“ ir „Flisovs Marina“ yra nepaprastai svarbios. Šios prieplaukos siūlo išankstinį rezervavimą ir teikia 100% kokybiškas paslaugas.
  • Rodo prieplauka: ši prieplauka yra Rode, didžiausioje Rodo saloje. Ši prieplauka gali lengvai padėti oro uostui ir kitoms svarbioms vietovėms. Tai saugus uostas, palengvinantis ir švartavimosi laivagalį.
  • Gouvia prieplauka – Korfu sala: ji įsikūrusi natūralioje vietoje, vos 6 km nuo Korfu. Jis įsikūręs salos viduryje, kuriame yra įvairių restoranų, barų, žaidimų vietų, turistų lankomų vietų ir daug daugiau.
  • Koso prieplauka: ji yra Koso saloje. Šioje prieplaukoje taip pat yra visi pagrindiniai patogumai ir pramoginiai užsiėmimai, kuriuos galima rezervuoti prieš atvykstant.
  • Lefkas prieplauka – Lefkados sala: ji yra žinoma kaip viena iš geriausių ir moderniausių prieplaukų, kurioje yra visos turistams reikalingos priemonės ir paslaugos. Jame yra nemažai istorinių paminklų ir suverenitetų.

Be šių yra Port Zakynthos, Sani prieplauka Halkidikyje, Olimpinė prieplauka Lavrion Attica, Mikonos uostas, Kretos sala, Odisėjos prieplauka Meganisi saloje, Vathi prieplauka, Fiskardo prieplauka ir Kefalonijos sala yra keletas svarbių prieplaukų ir uostų, kuriuos verta aplankyti.

 Jachtų nuoma (yacht charter) Graikijoje.

Daržniausiai nuomojami buriniai arba motoriniai laivai. Kartu galima išsinuomoti (jeigu neturite laivavedžio teisių) kapitoną, virtuves šefą, papildomą guminę valtį, vandens motociklą ir kitas pramogas. Mes dirbame su didžiausiomis laivų nuomos kompanijomis:

Istion yachting 

Kavas yachting 

Dream yacht charter

Sail Greece

 JF Yachts P.C.

Kekeris Yachts

Nomicos yachts

Pelegos Yachts

MG Yachts

Anemos yachting 

Nautika.lt siūlo geriausias jachtų nuomos paslaugas su įvairiausiais patogumais už mažiausią kainą. Plaukimai Graikijoje – išankstinis rezervavimas ir geriausi pasiūlymai gali sutaupyti jūsų pinigus. 

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite