renginių organizavimas įmonėms

Renginiai įmonėms

Mes GARANTUOJAME, kad tai bus įspūdingiausias jūsų komandos formavimo renginys! Jo metu įgysite naujų patirčių, potyrių ir gerų emocijų. Mes suorganizuosime visą jūsų renginį: nuo transporto iki maitinimo ar nakvynės.

Rekomenduojame savo išskirtinį produktą – jachtų regatą. Jos metu jus ir jūsų kolegas suskirstome į laivus ir jūs tarpusavyje lenktyniaujate. Laivų regata – netradicinis renginys ir puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienybės. Tai saugus, tačiau tuo pačiu aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas.

Regatai rekalingi bent du laivai (kuo daugiau, tuo smagesnė pramoga). Viename laive telpa iki 8 asmenų, taip pat čia galima gamintis maistą, likti nakvoti ir, žinoma, plaukti! Laivų lenktynes organizuojame Klaipėpje, Trakuose, Graikijoje, Kroatijoje, žiemos sezono metu – ir Kanarų salose. Lietuvoje plaukiame nuo gegužės iki lapkričio mėnesio.

Renginys susideda iš trijų dalių: laivų regatos plaukimo (Klaipėda, Trakai, Graikija, Kroatija – vietovę galite rinktis), pietų – maisto degustacijos (jums paruošti specialūs pasiūlymai) ir vakarinės dalies (galite rinktis Pauliaus Kovo, Roko Milevičiaus motyvacinius mokymus, arba Pauliaus Ambrazevičiaus protmūšį, ir/arba degustaciją Švyturio darykloje).

Jums tereikia kuo anksčiau išsirinkti norimas datas, parašyti bent apytikslį dalyvių skačių ir savo norus bei pageidavimus.

Nuo ko pradėti?

Išsirinkite miestą, kuriame norėtumėte plaukti, maitinimą ir vakarinę programą, o mes pasirūpinsime viskuo: nuo kelionės iki apgyvendinimo paslaugų.

Laivų regatos programos

Maitinino pasirinkimas

Susisiekite

Nurodykite mums dalyvių skaičių ir norimas datas, ir mes jums pateiksite pasiūlymą.

kolegų vakaras, teambuilding, teambildingas, korporatyvinis vakarėlis, įmonės vakarėlis, komandos formavimas, draugu vakarelis, programos, renginiai, renginys, pramogos, Klaipeda, Trakai, Atėnai, Splitas, Nautika, Programa

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite