Maitinimo pasiūlymai

Maistas kūnui ir sielai

Plaukimo metu ir po plaukimo organizuojame pietus/vakarienę. Atrinkome tik patikimiausias vietas, kur maistas yra ne tik skanus, bet ir autentiškas bei organiškas. Kiekvienas gali pasrinkti iš keleto skirtingų pasiūlymų. Juodkrantėje galite rinktis iš “Juodo kalno”, “Kurėno”, Trakuose – iš “Apskrito stalo klubo” pasiūlymų.

Pasiūlymai Trakuose

“Senoji kibininė”:

Nr. 1. Natūralus vištienos sultinys kibinas su kiauliena (2 vnt.) gėrimas pasirinktinai: firminis kmynų gėrimas/firminė gira.

Nr. 2. Natūralus vištienos sultinys kibinas su kiauliena (1 vnt.) kibinas su aviena (1vnt). Gėrimas pasirinktinai: firminis kmynų gėrimas/firminė gira.

Nr. 3. Natūralus vištienos sultinys kibinas su aviena (1 vnt.) kibinas su jautiena (1 vnt.) gėrimas pasirinktinai: firminis kmynų gėrimas/firminė gira.

Nr. 4. Vegetarų kibinas su daržovėmis (1vnt). Kibinas su varške ir špinatais (1vnt). Gėrimas pasirinktinai: firminis kmynų gėrimas/firminė gira.

“Apskrito stalo klube”:

Nr. 1. Gaiviosios salotos (salotų lapai, vyšniniai pomidoriukai, agurkai, raudona paprika, alyvuogės, raudonieji svogūnai, lietuviškas varškės sūris, pesto padažas), sterko filė (šiltos perlinių kruopų ir daržovių, salotos (brokolis, morkytė, žali žirneliai, cukinija, kalafiorai, bearnaise padažas), desertas, stalo vanduo.

Nr. 2. Kreminė pievagrybių sriuba, anties šlaunelė (saldžių bulvių piurė, grikiai,
daržovės nuo griliaus, demi glace padažas), desertas, stalo vanduo.

Nr. 3. Gaiviosios salotos (salotų lapai, vyšniniai pomidoriukai, agurkai, raudona paprika, alyvuogės, raudonieji svogūnai, lietuviškas varškės sūris, pesto padažas), keptas kalafijoras (juodieji lęšiai, romesco paprikų- pomidorų padažas), desertas, stalo vanduo.

Pasiūlymai Juodkrantėje

“Kurėne”:

Nr. 1. Tradicinė žuvienė, keptas jūros ešerys su karštomis bulvėmis, stalo vanduo.

Nr. 2. Tradicinė žuvienė, naminis “Kijevo” kotletas, stalo vanduo.

Nr. 3. Tradicinė žuvienė, Įdaryta cukinija (be mėsos), stalo vanduo.

Resotrane “Juodas kalnas”:

Nr. 1. Šefo pasveikinimas, autentiška barščių sriuba su unguriu, purūs firminiai mini bulviniai blynai su žiobrio straganina ir pesto padažu, starkio file su moliūgais. Stalo vanduo.

Nr. 2. Šefo pasveikinimas, autentiška barščių sriuba su unguriu, purūs firminiai mini bulviniai blynai su žiobrio straganina ir pesto padažu, elnienos išpjova, porto bello grybas, demi glace su spanguolėmis. Stalo vanduo.

Nr. 3. Šefo pasveikinimas, autentiška barščių sriuba su unguriu, purūs firminiai mini bulviniai blynai su žiobrio straganina ir pesto padažu. Krosnyje užkeptas baklažanas su mozzarella, pomidorais confit (be mėsos). Stalo vanduo.

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite