Atostogos ant vandens

shutterstock_236779792_2_1__1
Nautika_lt_nuotrauka_2_1
Nautika_lt_nuotrauka_3_1
Nautika_lt_nuotrauka_1

Su draugais nusprendėme, kad labai mažai atostogaujame. “Reikia kažką daryti”, pagalvojome. Visi nutarėme, kad reikia tokių gerų atostogų, jog būtų smagu, saulė, vanduo, pramogos, na ir, žinoma, kad nebūtų brangu, skristi toli nereikėtų ir taip toliau. Gal atostogos ant vandens?

Apsistojome ties Turkija. “Nieko naujo”, pagalvojome. “Kokios čia atostogos? Po Turkijos vėl reikės atostogų”, tad nusprendėme ieškoti naujo plano. 

“Sodyba? Gal ir gerai, bet neatitrūksi nuo kasdienybės taip, kaip norėtųsi, labai jau arti” pagalvojome, norėjosi išvykti bent jau savaitei.

Kažkas pasiūlė surašyti prioritetus. Pradėjome rašyti: birželio mėnuo, šilta, vanduo, vandens pramogos, keliavimas. Kompanijoje turime buriuotoją Andrių, jis greitai sudėliojo viziją. Pasiūlė dar nebandytą keliavimo būdą – išsinuomoti laivą Graikijoje ir savaitę ilsėtis – atostogos ant vandens.

Andriaus – tikras pardavėjas, jis mums pardavė savo idėją. Greitai sudėliojęs planą dėl skrydžių (pasirodo, iš Lietuvos yra tiesioginis į Atėnus ir Rodo salą), kokį laivą nuomotis (užsisakėm katamaraną su 4 dvivietėmis kajutėmis, tualetais, voniomis, virtuve, žodžiu, tikrą namą ant vandens). Taip pat sudėliojo maršrutą, kur plauksime, paaiškino, kad galėsime ne tik “dirbti” t.y. buriuoti, bet ir pramogauti, o tų pramogų ant vandens tikrai yra.

Visi aštuoni sutikome ir nusprendėme organizuoti: kaip visada, pradėjome nuo pinigų, Andrius pasiryžo surinkti ir užsakyti. Beje, visa kelionė kainuos tik 915 eurų porai. Katamaraną užsakėme už 2300 eurų savaitei, bendram savaitės maistui paskyrėme 400 eurų, lėktuvų bilietai porai kainavo 240 eurų. Iš viso porai gavosi po 915 eurų, žinoma, dar bus išlaidų taksi paslaugoms, lauktuvėms ir kitiems nenumatytiems pirkiniams. 

Ką gi, liko tik laukti ( pusmetis). Nekantraujame, tuo pačiu yra laiko pagalvoti apie maršrutą, kur nuplauksime, ka norime pamatyti ir išbandyti.

Nautika.lt klientas Tomas

× 'menu-1', 'menu_id' => 'primary-menu', ) ); ?>

Susisiekite